تبلیغات

به اطلاع دوستان عزیز می رسانیم آهنگهای زیر متاسفانه هنوز با کیفیت مطلوب آماده نشده و لینکهای زیر با اسرار دوستان و به عنوان مدل تولیدات برای ارائه به  افراد و شرکتهای  حقیقی و حقوقی به جهت جذب پشتیبان مالی برای ساخت آلبوم و همچنین  ارائه به دوستانی که اسرار دارند ترانه های تولیدی را با همین کیفیت کنونی دریافت و استفاده نمایند. آورده شده است. افراد و شرکت ها در صورت تمایل برای پشتیبانی مالی از تولیدات و ساخت آلبوم میتوانند با شماره9364447940 تماس حاصل نمایند.

از دوستان عزیز استدعا داریم برای رفع موقت مشکل کیفیت آهنگها در صورت امکان حتما آهنگها را با هدفون یا هندزفری گوش دهند. حداقل یکبار هم که شده آهنگها را با هدفون گوش کنید تا برخی از قسمتهای آهنگها را که حالتی تقریبا سه بعدی دارد را دریابید.

تهیه کننده: کانون دلدادگان

ترانه؛ آهنگ و آواز:  مهدی صفری ؛ صفا safa

تنظیم آهنگ: مسعود ثابت

روز رویایی        تقدیم شد به صاحب آن روز رویایی           دانلود

گل زهرا           تقدیم به امید دلهای بیقراران حضرت بقیه الله الاعظم اروا حنا فداه      دانلود

شاه شهر راز      تقدیم به شاه شهر راز حضرت احمدبن موسی علیه السلام  دانلود

یا حسین1: ویژه محرم         تقدیم به حماسه سازان دشت کربلا    دانلود

دوستانی هم که درخواستشون دیدن عکسها بود اینجا کلیک کنند

البته همانطور که دوستان نزدیک با خبر هستند ما تولیدات زیادی داریم که به مرحله ضبط نرسیده است.

ترانه های ((فرزندان ایران)) و ((بیا بیا)) هم ضبط شده و آماده ارائه است اما به دلیل اینکه ترانه های یاد شده از سطح و امتیاز بالا و کم نظیری برخوردار هستند به دلیل سرقت ادبی فرهنگی و رعایت نشدن قوانین کپی رایت فعلا از ارائه آنها معذوریم. لازم به ذکر است این کارها فقط به صورت زنده در برخی مراسم ها به استماع دوستان رسیده است.

....منتظر تولیدات بعدی باشید....