تبلیغات
www.deldadegan.org - گرز رستم و کمان آرش در دستان سپاه

سه شنبه 15 شهریور 1390  10:51 ب.ظ    ویرایش: سه شنبه 15 شهریور 1390 11:13 ب.ظ
توسط: دلداده

بالاخره وقت آن رسید که پس از مطالب منتقدانه  از عملکردهای فرهنگی سپاه پاسداران , قلم را در تقدیر از عملکردهای افتخار آفرین این فرزندان ایران اسلامی بر کاغذ بفشاریم.
انان که حماسه های شاهنامه و افتخارات کورش را با صدای بلند فریاد میزنند بیایند و چشمانشان روشن شود که گرز رستم  و  کمان آرش در دستان سپاهیان دلاور ایران سربلند دشمنان این مرز و بوم  را به خواری و هلاکت میکشاند.
ای سپاهیان اسلام و ایران خداوند پشت و پناهتان باد که خواب را بر منافقان پژاک حرام کردید و همچون شیر غران  از حریم این خاک پاک و این ملت آزاده  دفاع کردید. سلام خدا و حجت خدا و دلدادگان حجت خدا بر شهدایی که در این راه نثار کردید و سلام بر شما که هنوز  در حال پیکار هستید. آرزوی ما این است که در این راه یاور شما باشیم اما شرایط اینگونه است که جز دعای خیر برای شما کاری از ما بر نمی آید.
دولت عراق بایستی هرچه زودتر اهانت به حریم پاک ایران را جبران کند و هرچه سریعتر اقدامات بر علیه کشور امام زمان را در خاک خود به پایان برساند/ در غیر اینصورت ما نیز به عنوان یک ایرانی برای تهاجم به دشمن این مرز و بوم در هر نقطه ای حتی در خاک عراق اعلام آمادگی و رضایت میکنیم و از سپاهیان عزیز میخواهیم ما را پشتیبان خود بدانند و در صورت هرگونه دست درازی منافقین احمق, جواب دندانشکنی به آنها در هر نقطه ای که باشند روانه کند. سلام بر مولای دلداگان و رحمت خدا بر شهیدان راه حق...

   


نظرات()   

www.deldadegan.org

وبگاه کانون دلدادگان