تبلیغات
www.deldadegan.org - یک بام و دو هوا

یکشنبه 21 فروردین 1390  04:30 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: دلداده

ما در اسلام یک بام و دو هوا نداریم....

شاید این مطلب کمی دیر ارسال و نگاشته شد اما ماهی را هر وقت از آب بگیریم تازه است و این مطلب را باید مینوشتیم چون در آینده نیز مصداق خواهد داشت.

تجمع غیر قانونی یعنی چه؟

آیا غیر از این است که اگر گروهی بدون مجوز وزارت کشور و مراجع ذیصلاح نظام مقدس جمهوری اسلامی در معابر عمومی اقدام به تجمع و سر دادن شعار کنند, آن تجمع غیر قانونی خواهد بود؟؟؟

اگر جواب مثبت است پس چرا فقط این لفظ برای همه استفاده نمیشود. آیااگر مثلا بسیجیان چنین اقدامی انجام دهند قانون تفاوت میکند؟ آیا فقط بسیجیان حق دارند حرفهای دلشان را در خیابان ها فریاد بزنند؟

این یک بام و دو هوایی یعنی چه؟ آیا خلاف عدالت نیست؟

 اگر خلاف عدالت است آیا تبعیض نیست؟

 آیا ظلم نیست؟

 خلاصه ای از شرح ماجرا:

در اقدامی زیبا امسال قرار بود نظام مقدس جمهوری اسلامی جشن نوروز را زیباتر از همیشه و با تعامل بیشتر با رسوم دیرینه, ملی و پسندیده ایرانیان برگزار کندو صد البته که این اقدام هیچ تعارضی با قانون اساسی و از آن مهمتر با شرع انور اسلام نداشت. اما عده ای متحجر و تندروی خودخواه در اقدامی عجیب و زشت و بر خلاف رسوم پسندیده ملی و اسلامی و متاسفانه به اسم اسلام خواهی تجمعاتی راه انداختند و جلو برگزاری جشنهای نوروز را گرفتند. و البته و متاسفانه دولت نیز بر خلاف رای اکثریت به این اقلیت جواب مثبت داد.

در شیراز هم عده ای از افراد منزوی که تعدادشان حدود 50 و نهایتا 100 نفر بود در آستانه نوروز جلو استانداری فارس تجمع کرده بودند و از مسئولان میخواستند جشن نوروز برگزار نشود ولی این افراد به حدی خودخواه بودند که هزاران نفر از مردم ولایی و اصیل  ایرانی را که از چند قدمی آنها میگذشتند و به استقبال سال نو میرفتند را نمیدیدند.

دولت اگر استقلال دارد این استقلال نباید فقط از جنبه اجنبی ها باشد؛ وقتی دولت نظر عده ای قلیل را به نظر اکثریت ترجیح میدهد یعنی اسیر آنهاست و استقلال ندارد.

حرف ما این است: استقلال آزادی جمهوری اسلامی

یکی به داد بسیج برسد. بسیج را درمان کند. والله که امام امت و نائب حجت حق( حضرت آیت الله خامنه ای) هیچوقت در هیچ مکانی به بسیجیان نگفته جلو رسومات و سنتهای  پسندیده ملت را  بگیرند. پس چرا بسیجیان به رهبری دروغ میبندند؟ چرا هر کاری میکنند میگویند برای اسلام است و مطیع امر ایشان هستند؟

تا جایی که ما به یاد داریم رهبر معظم انقلاب جشن نوروز را همانند جشنهای مذهبی گرامی میدارد و پیام تبریک رسمی میدهد واین است که برای ما حجت است و بس.

 

اگر بسیجیان راست میگویند و این حرف اسلام است چرا نمیروند جلو بیت رهبری و بر علیه ایشان شعار بدهند  و از ایشان بخواهند که نوروز را تبریک نگوید و به رسمیت نشناسد؟( کسی از این سطر برداشت بد نکند که جان من هزار بار فدای یک تار موی مهدی و نائبش باد)

 

وای بر کسانی که خواسته های خودشان را خواسته های اسلام میپندارند در حالی که اینگونه نیست.

 

 

   


نظرات()   

www.deldadegan.org

وبگاه کانون دلدادگان