تبلیغات
www.deldadegan.org - یک پیشنهاد:احمدی نژاد در مراسم ارتحال حرف نزند

دوشنبه 2 خرداد 1390  05:17 ب.ظ    ویرایش: دوشنبه 2 خرداد 1390 06:26 ب.ظ
توسط: دلداده

باز هم روزهای حادثه ساز خرداد فرا رسیده است خردادماهی که سالروز بسیاری از تحولات بزرگ در ایران را در پرونده خود دارد. اما من در این مطلب نمیخواهم زیاد به گذشته ها برگردم , فقط اندکی به اتفاقات خردادماه دوسال گذشته  اشاره میکنیم:
از مهمترین روزهای خرداد چهاردهمین روز این ماه یعنی سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) است.
همه ساله مراسم ارتحال امام با شکوه خاصی درجوار حرم وی برگزار میگردد و این مراسم یکی از مهمترین مراسمهای سالانه در ایران به شمار میرود که سخنران اصلی آن بالاترین مقام دینی و دولتی ایرانیان است.
دو سال قبل این مراسم در سایه حاشیه های شب گذشته آن یعنی مناظره تلویزیونی موسوی و احمدی نژاد قرار داشت, که این مناظره یکی از جرقه های بزرگ برای اغتشاشات پس از انتخابات ریاست جمهوری بود و مقصر و بازنده های اصلی آن در حقیقت محمود احمدی نژاد و طرفداران او بودند. و نکته مهم و حائز اهمیت این روز که متاسفانه کمتر به آن اشاره کرده اند این بود که رهبری در سخنان آن روز خشمی پنهان داشتند و کسانی که مرتب سخنان وی را دنبال میکنند به خوبی در ک میکردند که ایشان به نوعی خشم خود را فرو میبرد. و از جمله  در قسمتی از سخنرانی که مردم به نفع احمدی نژاد شعار دادند ایشان به مردم گفتند که بنشینند و شعار بیجا ندهندو....
در سال گذشته هم که مراسم ارتحال امام با شیطنت های احمدی نژاد و مشاوران ارشدش همراه بود که ریاست جمهوری به شکل عمدی سخنان خود را طولانی میکرد  که فرصت به سخنرانی سید حسن خمینی و عرض خیر مقدم او به رهبری نرسد و رسانه ها و سایت های حامی احمدی نژاد هم از چند روز قبل اوضاع  را متشنج کرده بودند و از قبل برنامه ریزی کرده بودند که مردم بر علیه برخی از جمله سید حسن شعار بدهند و حتی یک جنگ روانی راه انداخته بودند که هاشمی رفسنجانی هم به طور کلی در مراسم شرکت نکند که خوشبختانه آقای هاشمی با سیاست تمام در مراسم حضور یافت.
نکته حائز اهمیت در دوسال گذشه این است که احمدی نژاد شان این مراسم را رعایت نکرده است و به نوعی صحنه سازی سیاسی به راه انداخته و عوام فریبی کرده است و تمامی ولایتمداران را به سخره و بازی گرفته است و کار به جایی کشید که حزب اللهی ها فریب خوردند و در حرکتی بی ادبانه بر علیه یادگار امام شعار دادند.
شاید اگر قبلا این ها را می نوشتیم امت حزب الله درست مطلب را درک نمیکردند اما با مسائل اخیری که در کشور روی داده است فکر کنم اگر به درستی تامل کنند آن روی احمدی نژاد را خواهند دید و ممکن است در عقاید خود نسبت به وی تجدید نظر کنند. و در ضمن  از همه مهمتر اینکه در هر بار از این شیطنتهای آقای رییس جمهور؛ رهبری با بهترین شیوه که در ظرفیت مراسم بگنجد با محمود احمدی نژاد برخورد کرده است: در سال 88 با جلوگیری از شعار مردم به نفع احمدی نژاد  و بیجا خواندن این شعارها و در سال 89 با بوسه زدن بر پیشانی یادگار امام.
و به نظر من وقت آن رسیده است که احمدی نژاد پاسخگوی این ابهامات باشد و کمی هم تنبیه شود.
ما یک پیشنهاد داریم, البته خوب میدانیم که این پیشنهاد را کسی عملی نمی کند ولی ما میخواهیم نظر شما خوانندگان این مطلب را بدانیم پس از گذاشتن پیام و نظر در مورد این مطلب کوتاهی نکنید.
پیشنهاد ما این است که به دلیل اینکه احمدی نژاد در مراسم ارتحال امام در 2سال گذشته و البته در جاهای دیگر با احساسات و آرمانهای مردم و امت ولایتمدار بازی کرده است , امسال در مراسم مذکور فقط رهبری و حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی سخنرانی کنند و سخنرانی ریاست جمهوری در این مراسم حذف شود.
چون فکر کنم محمود خان توی این دو سال گذشته به اندازه 10 سال توی این مراسم حرافی کرده باشه
 از شما عزیزان خواهش میکنم نظر ارزنده خودتان را در مورد این پیشنهاد برای ما بنویسید. متشکرم.

   


نظرات()   

www.deldadegan.org

وبگاه کانون دلدادگان