تبلیغات
www.deldadegan.org - تندروهای محترم لطفا از سرعت خود بکاهید!!

پنجشنبه 5 خرداد 1390  11:50 ق.ظ    ویرایش: پنجشنبه 5 خرداد 1390 12:22 ب.ظ
توسط: دلداده

در مطلب قبلی یک پیشنهاد داشتیم که تقریبا همزمان با ارسال مطلب از طرف ما خبرهایی از برنامه مراسم ارتحال در برخی خبرگزاریها منتشر شد که گویا خوشبختانه ریاست جمهوری در مراسم ارتحال سخنرانی نخواهد داشت. البته هیچکدام از خبرگزاریها از قطعی بودن این تصمیم سخن نگفته اند.

اما در این مطلب باید به این نکته توجه کنیم که اگر ما پیشنهادمان این بود که احمدی نژاد در مراسم سخنرانی نکند به دلیل این بود که وی و طرفدارانش در سالهای گذشته شان این مراسم و بیت امام راحل را رعایت نکرده بودند و اگر احمدی نژاد ذر مراسم سخنرانی نکند نگرانی ما برطرف نمیشود!!!

نگرانی ما از این است که همانهایی که سال گذشته تندروی کردند و با تحریکهای دولت دهم ؛ شان مراسم را رعایت نکردند و بر علیه سید حسن خمینی شعار دادند امسال نیز با تحریک  کسانی دیگر بر علیه احمدی نژاد و دولت شعار بدهند و اگر این چنین شود اوضاع از سال گذشته هم بدتر خواهد بود. پس ای تندروهایی که همیشه چشمانتان را میبندید و زود تحریک میشوید از سرعت خود بکاهید و کمی آرام بگیرید و این بار مرتکب اشتباه نشوید.

حال کسانی که امسال احتمالا میخواهند از احساسات امت حزب الله سوء استفاده کنند چه کسانی هستند؟

چه کسانی میخواهند که مردم باز تندروی کنند؟

اینها همانها هستند که در سالهای گذشته دولت نهم و دهم را پشتیبانی میکردند تا مردم را تحریک کند و حالا دولت دهم خودش نیز در دام آنها افتاده است البته حقشه...

اینها  همان کسانی هستند  که سالهای گذشته و چه بسا از بسیار دورتر اندیشه های انجمن حجتیه را دنبال میکنند و از اوضاع سیاسی به نفع خودشان بهره میبرند و متاسفانه بسیاری از اینها در لباس روحانیت و علمای دین پنهان شده اند. و ما دلدادگان مهدی موعود بایستی چشمانمان را باز کنیم و نگذاریم دشمنان و منحرفان از مسیر مهدویت از ما و احساسات ولایی ما بر علیه مهدویت استفاده کنند و با اعمال نابجا موجبات نگرانی قطب عالم امکان را فراهم نکنیم و  آرامش را در سرزمینی که همواره مورد عنایات حضرت بقیه الله الاعظم است حفظ نمائیم.                                                                        

 به امید روز رویایی آمدنش, و چه بسیار نزدیک است...

مهدی صفری(صفا) پنجم خردادماه نود

امید است خوب در مورد این مطلب ما فکر کنید و انشاء الله ما بزودی جزئیات بیشتری از این مبحث  را خواهیم نگاشت.

   


نظرات()   

www.deldadegan.org

وبگاه کانون دلدادگان