تبلیغات
www.deldadegan.org - شبه کودتا در استان فارس!!

سه شنبه 10 خرداد 1390  03:55 ب.ظ    ویرایش: سه شنبه 10 خرداد 1390 04:00 ب.ظ
توسط: دلداده

بخندم یا بنالم؟

این روزها  نمی دانم که آیا باید به تحرکات کمدی اصولگرایان , بسیجیان و تندوها بنگرم و بخندم؟ و یا اینکه به نتایج آن بیاندیشم و گریه کنم؟؟!!

اگر مطالب سیاسی کانون دلدادگان را دنبال کنید متوجه خواهید شد که پیش بینی های ما بسیار زودتر از موعد یکی پس از دیگری هویدا میشود و مع الاسف این رویدادها فقط به عقب ماندن ما از مسیر پیشرفت ها  و کندتر و کندنر شدن  ما در مسیر تحقق آرمانهای انقلاب منتهی میشود.

کسانی امروزه تجمع راه می اندازند و میگویند: معلوم نیست این احمدی نژاد از کدام لپ لپ در آمد و رئیس جمهور شد؟

و باید به آنها گفت که : آقایان شما که احمدی نژاد  و دولتش را  و حرفهایش را  و برنامه هایش را  و هدف هایش را و هر آنچه که مربوط به او بود را در پیوند با عرش الهی می پنداشتید! حالا چطور شده  که میگویید او از لپ لپ در آمده؟ چطور شده که اگر کسی حرفی بر خلاف حرفهای محمودخان میزد به او حمله ور میشدید و او را ضد انقلاب  و طاغوت می دانستید ولی حالا بعد از نماز و عبادات  با بزرگترین مداحانی که دارید او را تمسخر میکنید و برای اطرافیانش آرزوی مرگ میکنید و همه بلند آمین میگویید؟؟!!

از دو حال بیرون نیست:

حالت اول اینکه شما از ابتدا در مورد وی و در مورد خیلی چیزهای دیگر دچار اشتباه بوده اید و بصیرت نداشته اید و کورکورانه به تمجید وی و هر آنچه با او مرتبط بوده پرداخته اید؛ و حالت دوم اینکه وی مشکلی ندارد و شما هم اکنون اشتباه میکنید.

هرکدام از حالتهای فوق درست باشد نتیجه یک مطلب حائز اهمیت است و آن اینکه شما تندروها؛ شما اصولگرایان و شما بسیجیان از درک سیاسی لازم برخوردار نیستید و از اداره مملکت عاجز هستید و مسائل اخیر عجز و ناتوانی و ناکارآمدی شما را به اثبات رسانیده است.

البته هر گروهی مثل شما تندروی کند و بخواهد حرف فقط حرف خودش باشد مثل شما از اداره این مملکت و هرجایی که فکرش را بکنید عاجز است و تنها را توجه به خواسته های به حق همه گروه ها از همه اقشار مردم است. البته این را هم باید گفت که حساب برخی که با دشمنان این ملت هم قسم هستند و روسیاهی آنان بر همگان هویداست ؛ از این بحث مستثنی است و آنها را نمی توان در این وادی راه داد زیرا که هیچگاه دزد سیه درون نگهبان نمیشود...

اتفاقاتی که اخیرا در استان فارس روی داده است بیشتر شبیه یک کودتای استانی است.

فکرش را بکنید چه کسانی بجز این متکبران به خود جرات میدهد دربهای بالاترین نهاد دولتی استان را با زنجیر ببندد و حتی به مسئولین تاسسیات استانداری که برای تردد اقدام به باز نمودن زنجیرها میکنند حمله ور شوند؟

این را همین حالا تا کار از پیشگیری نگذشته میگویم و البته میدانم که ممکن است با این سطر دردسرهای زیادی برای خودم و آینده ام درست کنم ولی نوشت این سطر را یک تکلیف میدانم:

بعضی ها با عواملشان یک کودتا را در استان فارس تمرین کردند و در آرزوی یک کودتای بزرگ هستند. ارتش دلاور آماده مقابله با کودتا باش و از آرای ملت دفاع کن. شما خوب میدانید این بعضی ها کیستند.

این  یک حقیقت است البته گفتم که شاید دیگران هم بگویند و بنویسند و گفتن ها و نوشتن ها شاید موجب پیشگیری از آن شود زیرا نقشه ای که لو برود ضمانت اجرایی نخواهد داشت انشاء الله...

خیال نکنید اینها فقط قصد دارند  در راس دولت یک نوکر داشته باشند بلکه زبانم لال اگر به این ها رو بدهند میخواهند رهبری هم  مطیع آنها باشد. ولی کور خوانده اند  و مهدی موعود نائبش را یاری خواهد کرد و از دست  این خوارج  نجات خواهد داد هرچند که در این راه باید بسیار خون دل خورد.

هرچند از این دولت دل خوشی ندارم ولی امیدوارم دولت در مقابل این درخواستهای غیرقانونی کوتاه نیاید و بیش از این به این جماعت رو ندهد. البته مگه اینا از رو میرن؟؟

هرچه بگویم کم است بقیه اش برای بعد. البته اگه بزارن.

این مطلب را باتوجه به مسائلی که در شیراز و روبروی استانداری از نزدیک مشاهده کردم نوشتم. حتما گزارش  این تجمع را هم در صفانیوز بخوانید. برای مطالعه مطلب یاد شده اینجا کلیک کنید.

   


نظرات()   

www.deldadegan.org

وبگاه کانون دلدادگان